1970 yılından bu yana sizin için kavuruyoruz.
İsaoğlu Kahve
İsaoğlu Kahve markası, dedemiz İsmail Hakkı İsaoğlu tarafından 1970 yılında işletmiş olduğu bakkaliye dükkanında ortaya çıkmıştır. Kavrulmuş ve öğütülmüş kahve çekirdeği satmak için İstanbul’a giderek kahve kavurma makineleri satın alıp Trabzon’a dönmüştür. Çiğ yeşil kahve çekirdeklerini kavurup öğüterek Trabzon’da bu mesleğin öncülerinden bir hale gelmiştir. Kendisiyle birlikte çalışan 7 oğluna da kahve kavurma mesleğini öğretmiştir. 1974 yılında vefat eden İsmail Hakkı İsaoğlu’ndan sonra oğullarından Süleyman İsaoğlu devam ederek geleneksel yöntemlerle bugüne dek ulaşmasını sağlamıştır. Günümüzde ise 3. Ve 4. nesil aile üyeleri Serdar İsaoğlu ve yeğenleri Ahmetcan İsaoğlu ile Ali Şükrü İsaoğlu kardeşler ile Trabzon’da mesleğe devam etmektedirler.

 

Bugünün kahve kavurucuları olarak teknolojik trendleri de yakından takip eden aile üyeleri, daha lezzetli kahveler üretebilmek için gerekli eğitimleri almışlardır. Ve artık yerel bir marka olarak başladıkları serüvenlerini, tüm dünyaya yaymak istemektedirler.

Bu sebeple görmüş olduğunuz bu internet sitesini kurarak Online Kahve Satışı yapmaktadırlar. Türk Kahvesi, Filtre Kahve, Kahve Ekipmanları kategorilerinde ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Online Kahve satış sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz de tıpkı kahve dükkanımızdaki gibi yeni çekilmiş ve paketlenmiş olarak size gönderilecektir. Kargonuzu açtığınızda evinizi kahve kokusu kaplayacak.

Söz verdik. Türkiye kahve kokacak !

İsaoğlu ailesi olarak 1970 yılından bu yana çiğ yeşil kahve çekirdeklerinin en iyilerini sizin için ithal ediyoruz. Kahve kavurma dükkanımızda özenle kavuruyor, istediğiniz ayarda öğütüyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.